Chwalimy się!

Chwalimy się, i serdecznie dziękujemy za miłe słowo:Dobry wieczór Państwu!

Jest takie popularne powiedzenie, że „Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził! Jeszcze do 26.09, do godz.10.15 wierzyłam w tę mądrość ludową ! Ale po spotkaniu z Filharmonią Przedszkolaka okazało się, że od każdej reguły są wyjątki! I to Państwo są TYM WIELKIM WYJĄTKOWYM WYJĄTKIEM!!! Wszyscy słuchacze duzi i mali byli zachwyceni tym co oglądali, słuchali i co wspólnie z Państwem przeżywali. A drugie spotkanie 22.10 tylko utwierdziło nas wszystkich w tym zachwycie!!!

Jestem szczęśliwa, że wreszcie mam okazję z pełnym przekonaniem podziękować Naszym Gościom za stuprocentowe zadowolenie z koncertu (pierwszy raz od 20 lat). Dlatego – w imieniu dyrekcji, kadry i dzieciaczków naszego przedszkola – bardzo prosimy pamiętać o nas w swoich przyszłorocznych planach koncertowych.
JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI I SERDECZNIE DO NAS ZAPRASZAMY!

Ewa Giętkowska z Przedszkola Integracyjnego nr 209 „Zaczarowane Ziarenko” przy ul. Deotymy 52 w Warszawie.

(c) 2011 Filharmonia Przedszkolaka. Projekt i wykonanie: PIKTO ilustracje: JustynaCzaja.com