Aktualności

Kolejna Dzielnica z Filharmonią Przedszkolaka

Harmonogram na 2016 rok prawie gotowy. Zobaczymy się co najmniej 170 razy! Musimy również pochwalić się: w zeszłym tygodniu uzupełniliśmy kolejną „białą plamę” na naszej mapie. Do przyjaciół FP dołączyły Włochy. Oto jak wygląda nasza aktualna mapa Warszawy:

 

fp_2016

Jesteśmy już w 13 dzielnicach Warszawy!

Wczoraj do rodziny Filharmonii Przedszkolaka dołączył Targówek. To już 13 z 18 dzielnic Warszawy. A oto jak wygląda mapa Warszawy 😉

Warszawa wg Filharmonii Przedszkolaka.

W 2015 roku działamy dzięki dotacjom Biura Kultury m.st. Warszawy oraz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Ruszamy!

Pani Prezydent podpisała rozstrzygnięcie konkursu zatem: Ruszamy!

Zajęcia w 2014 r. dobiegają końca.

Powoli kończą się spotkania w przedszkolach w 2014 r. Rozstaliśmy się już z przedszkolakami z Bemowa, Śródmieścia (mamy nadzieję, że tylko na chwilę). Za nami również przedszkolna część większego projektu naszej zaprzyjaźnionej orkiestry Warsaw Camerata, która aktywnie działa na Pradze Północ. Łącznie w 2014 r. spotkaliśmy się z Wami 179 razy!

Chwalimy się!

Chwalimy się, i serdecznie dziękujemy za miłe słowo:Dobry wieczór Państwu!

Jest takie popularne powiedzenie, że „Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził! Jeszcze do 26.09, do godz.10.15 wierzyłam w tę mądrość ludową ! Ale po spotkaniu z Filharmonią Przedszkolaka okazało się, że od każdej reguły są wyjątki! I to Państwo są TYM WIELKIM WYJĄTKOWYM WYJĄTKIEM!!! Wszyscy słuchacze duzi i mali byli zachwyceni tym co oglądali, słuchali i co wspólnie z Państwem przeżywali. A drugie spotkanie 22.10 tylko utwierdziło nas wszystkich w tym zachwycie!!!

Jestem szczęśliwa, że wreszcie mam okazję z pełnym przekonaniem podziękować Naszym Gościom za stuprocentowe zadowolenie z koncertu (pierwszy raz od 20 lat). Dlatego – w imieniu dyrekcji, kadry i dzieciaczków naszego przedszkola – bardzo prosimy pamiętać o nas w swoich przyszłorocznych planach koncertowych.
JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI I SERDECZNIE DO NAS ZAPRASZAMY!

Ewa Giętkowska z Przedszkola Integracyjnego nr 209 „Zaczarowane Ziarenko” przy ul. Deotymy 52 w Warszawie.

Nowy Rok Szkolny – nowe problemy

Ktoś z uporem maniaka włamuje nam się na nasz serwer i próbuje rozsyłać do Państwa fałszywe maile. Nie wysyłaliśmy żadnych potwierdzeń subskrypcji. Prosimy nie otwierać takiego maila. Postaramy sią zapobiegać ponownym problemom. Pozdrawiamy i przepraszamy.

Witamy nowe Dzielnice!

Oficjalnie witamy Białołękę i Ochotę w rodzinie Filharmonii Przedszkolaka!

Ostatnia dotacja przyznana!

Po Bemowie i Śródmieściu dobre wieści nadeszły z Biura Kultury m.st. Warszawy. Będziemy mogli realizować nasze spotkania w innych dzielnicach Warszawy. Podsumowując tegoroczne plany: mamy do wykonania 160 koncertów dla naszych najwspanialszych słuchaczy! Zapraszamy do współpracy!

(c) 2011 Filharmonia Przedszkolaka. Projekt i wykonanie: PIKTO ilustracje: JustynaCzaja.com