Przedszkole nr 292

Szanowni Państwo, my nauczyciele bardzo lubimy muzykę klasyczną i chętnie zapoznajemy z nią dzieci w przedszkolu. Kiedy jednak  z koncertami przyjeżdżali muzycy z filharmonii był to dla nas czas niezbyt przyjemnych doznań. Oczekiwano od nas, aby dzieci siedziały w ciszy i skupieniu przez ok. 40 min. Okazywano wielkie niezadowolenie jak dzieci się kręciły bądź rozmawiały.
Na Państwa koncercie, nikt nie uciszał dzieci. Dzieci śpiewały na 2 głosy, wystukiwały rytm i świetnie się bawiły. Były aktywne i zainteresowane. Nie trzeba było ich uciszać. Swoim profesjonalnie przygotowanym koncertem sprawiliście Państwo, że zatęskniliśmy za koncertami w przedszkolu, ale tymi „najwyższej półki”. Dziękujemy za przepiękny koncert . O ile to możliwe zawsze będziemy Państwa mile witać w naszym przedszkolu.
Rada Pedagogiczna Przedszkola Nr 292
oraz dyrektor Barbara Wyszyńska- Duch

Przedszkole nr 392 „Wróbelka Elemelka

W imieniu własnym, nauczycieli i dzieci z przedszkola Nr 392 Wróbelka Elemelka pragnę podziękować za wspaniały koncert muzyczny, za doskonały program i organizację, a artystom-muzykom dodatkowo gratuluję ogromnej grupy wielbicieli. Wszystkim Państwu bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do nas. Będzie nam miło gościć Państwa ponownie.
Ewa Jankowska
dyrektor przedszkola

Przedszkole nr 336

Dyrektor, nauczyciele oraz wychowankowie z Przedszkola Nr 336 w Warszawie przy ul. Siemiatyckiej 2 serdecznie dziękują za przepiękny  koncert muzyczny, który dostarczył nam wiele informacji  oraz radości i przeżyć.
Dorota Bogucka
dyrektor przedszkola